3 pkt zostają w Niedzieliskach!

Korona pokonała po bardzo ciężkim meczu zespół z Poręby Spytkowskiej 2-0

Już od pierwszych minut wszystko zapowiadało że będzie to typowy mecz walki i tez tak było w pierwszej połowie sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo, a walka toczyła się głównie w środku pola, gdy wydawało się ze 1 połowa zakończy się bezbramkowym remisem wtedy kapitalnym dośrodkowaniem popisał się Wilk a piłkę w bramce ulokował Lipchardt . Druga połowa rozpoczyna się podobnie jak pierwsza kończy a więc po zamieszaniu w polu karnym Rysak mija obrońce gości i pokonuje bramkarza strzałem w tzw. długi róg. Dalsze minuty spotkania to próby zespołu z Poręby odrobienia strat, jednak świetnie dysponowany był tego dnia bramkarz Korony Szczupak który już tego dnia nie dał się zaskoczyć.

Skład Korony : Szczupak-Stolarczyk, Gawłowicz, Wróbel, Kruk-Wilk,(Mazur A 75') Hebda, Mazur M, Piątek D,(Wojnicki 65')- Lipchardt,(Migdał 85') Rysak

Rezerwa

Mazur A, Wojnicki, Migdał, Jaszczyński

A już za tydzień zespół z Niedzielisk zmierzy się na wyjeździe z drużyną z Biadolin Szlacheckich tamtejszym Startem 77, serdecznie zapraszamy na spotkanie !