Start 77 Biadoliny Szlacheckie drugim przeciwnikem Korony.

A-klasowa karuzela powoli nabiera tempa i przed nami juz II kolejka rudny wiosennej, a w niej Korona Niedzieliska zmierzy sie na wyjeździe z Startem 77 Biadoliny Szlacheckie.

Korona przystąpi do tego meczu podbudowana ważnym zwycięstwem z bardzo silnym rywalem jakim była Poręba Spytkowska w poprzedniej kolejce. Zespół z Niedzielisk pokona 2-0 Porębę po bramkach Lipchardta i Rysaka. Natomiast Start wygrał swój mecz walkowerem z racji tego iż z ligi wycofali się Błękitni Przyborów.

Do zespołu z Niedzielisk powracają pauzujący za kartki w pierwszej kolejce Korbecki i Stachowicz.

W ostatnim meczu rozegranym pomiędzy zespołami padł wynik 2-0 na korzyść ekipy z Biadolin. Zespoły w tabeli dzieli różnica zaledwie 3 pkt także zapowiada się emocjonujące widowisko na które serdecznie zapraszamy  w sobotę o godz 16.00 do Biadolin Szlacheckich