Pewne zwycięstwo Korony !

Korona zrewanżowała się za ubiegłotygodniową porażkę i pewnie pokonała drużynę z Iwkowej 4-0.Strzelanie rozpoczął w 7 minucie Lipchardt który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Piątka, dalsza część meczu to przewaga zespołu z Niedzielisk która została potwierdzona jeszcze dwoma bramkami w pierwszej połowie najpierw w 42' Lipchardt pakuje piłkę do bramki po podaniu Rysaka a następnie minutę później Piątek ładnym strzałem pod poprzeczkę zdobywa 3 bramkę.

W drugiej połowie kibice zobaczyli festiwal nieskuteczności w wykonaniu obu zespołów, szczególnie nieskuteczni byli zawodnicy Korony którzy powinni zdobyć co najmniej 3 bramki a zdobyli jedną po strzale z rzutu wolnego Lipchardta który wykorzystał źłe ustawienie bramkarza i ustala wynik spotkania.

Skład Korony : Szczupak-Stolarczyk(65' Korbecki), Wróbel, Mazur M, Kruk-Wilk(60' Mazur A), Stachowicz, Hebda,Piątek(55'Wojnicki)-Rysak(75'Migdał),Lipchardt

Następny swój mecz Korona rozegra 17 kwietnia o godz 17 w Gwoźdzcu z tamtejszym Pogórzem.