Porażka w Olszynach.

Nieudanie dla Korony zakończył się wyjazd do Olszyn na mecz z tamtejszą Arkadią. Z przebiegu mecz zespół z Niedzielisk nie był gorszą druzyną jednak rażące błedy w obronie popełnione w pierwszej połowie ustawiły mecz.

Najpierw nieudana pułapka ofsajdowa w wykonaniu obronców którą wykorzystał napastnik ekipy z Olszyn, a następnie nieporozumienie jednego ze stoperów z bramkarzem który nie złapał piłki a zawodnik Arkadii umieścił ja w pustej bramce, te dwa zdarzenia podcięły skrzydła gościom którzy odpowiedzieli tylko trafieniem Lipchardta który wykorzystał dośrodkowanie Polichta z rzutu wolnego. W drugiej połowie Korona próbowała doprowadzić do wyrównania ale zabrakło wykończenia w świetnych sytuacjach. Jak to mawia klasyk niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak było w tym przypadku gdy rezerwowy zawodnik gospodarzy zakończył jedną z kontr strzałem w długi rógi i ustalił wynik spotkania.

Korona swój najbliższy mecz rozegra 13 maja z drużyną Jedność Paleśnica, w zbliżającej kolejce z uwagi na wycofanie sie z ligi dryżyny z Przyborowa, Korona będzie pauzować .