Ważne zwycięstwo Korony !

Korona pokazał ze spotkania domowe są jej bardzo mocną stroną i pokonała na własnym boisku zespół Tymona Tymowa 4-0.Strzelanie rozpoczął Stachowicz który po podaniu Rysaka  minął dwóch zawodników gości i strzelił obok interweniującego bramkarza. Juz minutę po stracie bramki goście powini wyrównać stan meczu jednak nie wykorzystali oni dwóch rzutów karnych, które w świetnym stylu obronił Szczupak, były to jedyne sytuacje po których goście zagrozili bramce Korony. W pierwszej połowie kibice zobaczyli jeszcze 2 bramki najpierw kapitalnym strzałem z 16 m popisał sie Hebda a 2 minuty później po centrze Lipchardta piłkę w własnej bramce ulokował jeden z obrońców. Druga połowa była mnie interesująca dla kibiców gdyż padła tylko jedna bramka, Hebda podciągnął akcje prawą stroną i dograł piłkę do Rysaka któremu zostało tylko umieścić piłkę w bramce. Swoje sytuację w tej części spotkania miały obie ekipy ale więcej bramek już nie padło.