Start lepszy od Korony.

W drugim meczu rozgrywanym przez Korona tym razem na wyjeździe podopieczni trenera Polichta ulegli 2-1 Startowi 77 Biadoliny Szlacheckie.

Tak jak można było sie spodziewać że bedzie to mecz walki tak też było. Od samego początku zgromadzeni kibice oglądali twarde zawody, lepiej w mecz weszła Korona która objęła prowadzenie juz w 9 minucie. Jeden z zawodników drużyny z Niedzielisk zostaje faulowany jednak sedzia stosuje przywilej korzyści piłka trafia do Hebdy który strzałem z około 20 metrów pokonuje bramkarza gospodarzy. Dalsze minuty meczu to walka o piłkę w środkowej części boiska bez klarownych sytuacji dla któregoś  zespołów, aż do 45 minuty gdzie nieporozumienie bramkarza i jednego z zawodników Korony wykorzystuje Pałka i z 15 metrów kieruje piłkę do pustej bramki.

W drugą połowę o wiele lepiej weszli zawodnicy z Biadolin i w 55 minucie obejmują prowadzenie, dośrodkowanie z prawego skrzydła na gola zamienia Gadziała.  Dalsze minuty to ataki ze strony Korony i próby kontr gospodarzy. Swoje okazje mieli Korbecki po którego centro strzale piłka wylądowała na poprzeczce, Stachowicz którego strzał z woleja obronił bramkarz Startu, a strzał głową minimalnie minął bramkę. W 90' do wyrównania mógł doprowadzić Hebda jednak jego strzał z linii  bramkowej wybił jeden z obrońców.